Teamindeling Seizoen 2016/2017

Jeugd

 

Jongens onder de 17

1.   Mark Hamberg

2.   Pieter van Heesch

3.   Marijn Heller

4.   Sebastian van der Krans

5.   Yannick van Loon

6.   Bryan Maza

7.   Max Nonkes

8.   Timo Ponsioen

9.   Merlijn Schuiling

10. Justin van Tilburg

 

Trainer/Coach: Peter van Tilburg

Trainer/Coach: Johan VerdelTainer/Coach: Peter van Tilburg

 

Pupillen onder de 13 (DG1):

1.   Peggy Blom

2.   Mats Doornheim

3.   Joris Heller

4.   Tom Matze

5.   Stein Ponsioen

6.   Tim van Rosse

7.   Britt van Tilburg

8.   Luuk van Tol

9.   Léon Verbakel

Trainer/Coach: Jeroen van Tol

Trainer/Coach: Thijs Brandhorst

 

 

Pupillen onder de 11 (EG1):

1.   Sem Berckenkamp

2.   Thijs Boonstoppel

3.   Indy Matze

4.   Renske Overdam

5.   Senna Pet

6.   Tijn van 't Sant

7.   Sacha Tanis

8.   Jesse Vissers

9.   Twan van der Loo

Trainer/Coach: Remko Overdam

Trainer/Coach: Mirjam Pet

 

Meisjes onder de 17

1.   Nine van den Bosch

2.   Marit Geers

3.   Isa de Gelder

4.   Anniek van Heesch

5.   Bao Kaptein

6.   Shao Kaptein

7.   Sophie Kuipers

8.   Dirkje van Lange

 

Trainer/Coach: Mike Slot

 

 

Pupillen onder de 13 (DG2):

1.   Vigo den Boon

2.   Amber Boonstoppel

3.   Wesley Coers

4.   Maartje van Lange

5.   Luca Pirazzoli

6.   Tayo Sip

7.   Robbert Sloof

8.   Roben Vermeij

9.   Rick van Wijk

Trainer/Coach: Johan Sloof

Trainer/Coach: Thijs Brandhorst

Pupillen onder de 11 (EG2):

1.   Suze Heller

2.   Eveline Hogerheide

3.   Megan Klok

4.   Harm Nahon

5.   Mia Nahon

6.   Kyran van Pruissen

7.   Mika Sol

8.   Frederique van Veldhoven

9.   Kimber van der Linde

 

Trainer/Coach: Rudolf Heller

Trainer/Coach: Bart Houtman

Senioren

 

Damesselectie (Dames 1, 2 en 3)

1.   Sandra Berckenkamp

2.   Claudia Bertels

3.   Angela Boonstoppel-Faber

4.   Jantien Cabout

5.   Mieke Cabout

6.   Heidi Elstgeest

7.   Belinda van der Gaag

8.   Marion van Hooft

9.   Judith van der Kruk

10. Kim Middendorp

11. Mirjam Pet-Overdam

12. Geraldine Snoek

13. Nina Beekman

14. Melanie Geleijnse

15. Tamara Heemrood

16. Celia Kraan

17. Jonna Kraan

18. Charlotte Lammertse

19. Maaike de Leeuw

20. Marleen Owel

21. Nathalie Schoonderwoerd

22. Esme Spoor

23. Sietske Beukema

24. Janine Hendriks

25. Angela Jongeneel

26. Marieke Kapteijn

27. Saskia de Mik

28. Ilse van Polanen

29. Angelique Roskam

30. Stephanie Roskam

31. Daphne Schippers

32. Kirsten Schippers

33. Robin Tinkhof

34. Marjolein Vielvoye

35. Nathalie Heemrood

Trainer:                Niek de Leeuw

Coach Dames 1: Elly Middendorp

Coach Dames 2: Niek de Leeuw

Coach Dames 3: ......

Dames 4:

1.   Yvonne Boer

2.   Annemarie Boom

3.   Sandra Geers

4.   Lizette van Hooft

5.   Gabrielle van der Loo

6.   Ingrid Maza-Jongejan

7.   Lisette de Roo

8.   Suzanne van Tilburg

9.   Arieke Tinkhof

10. Linda Verlaan

Algemene reserve (Dames):

1.   Gillian van den Berg

2.   Susan de Heer

3.   Elly Middendorp

Algemene reserve (Heren):

1.   Dirk-Jan Both

2.   Marcel Burghoorn

3.   Ronald Houtman

4.   Rob Hukker

5.   Sjaak de Jong

6.   Walter de Kruiff

7.   Koen de Leeuw

8.   Niek de Leeuw

9.   Paul van Leeuwen

10. Kors van Tilburg

11. Nico Vis

12. Hans van de Willik

 

Herenselectie (Heren 1, 2 en 3)

1.   Antonie Burghoorn

2.   Jurre Geleijnse

3.   Thiemo Geleijnse

4.   Remco de Mik

5.   Alexander Schot

6.   Joep van Straalen

7.   Kors van Tilburg jr.

8.   Ramon Vleerlaag

9.   Jordy Witjes

10. Raymond Zijderhand

11. Robin de Feij

12. Ronald Hoefnagel

13. Erwin van Kooten

14. Wessel van Kooten

15. Yannick van Kooten

16. Jeroen van der Meer

17. Joeri de Mik

18. Johan Verdel

19. Remon Verkade

20. Sjoerd Verweij

21. Tim Brouwer

22. Joep Coenen

23. Bart Cok

24. Jos van de Dool

25. Bart Houtman

26. Robin de Jong

27. Jaco de Jong

28. Remko Overdam

29. Axel Russcher

30. Peter van Tilburg

31. Yannick Lammertse

Trainer/Coach: Erik van Leeuwen

Heren  4:

1.   Hugo-Cees Boonstoppel

2.   Marc ter Brake

3.   Edgar ter Braake

4.   Fred van de Hoek

5.   Michel Jongejan

6.   Henk Lammertse

7.   Fred van Leeuwen

8.   Rob van der Meer

9.   Edwin Romijn

10. Johan Sloof

11. Marco Sloof

12. Kors van Tilburg

Heren  5:

1.   Arie Boonstoppel

2.   Theo Hameete

3.   Kees Kool

4.   Marijn Kraak

5.   Nico Landheer

6.   Dylan Maza

7.   Eric van Niekerk

8.   Jos Raben

9.   Chris Verbrugge

10. Martin Zijderhand

11. Jos van Zoest

Heren  6:

1.   Sjirk Attema

2.   Stefan Attema

3.   Fred van den Bosch

4.   Christian Carlie

5.   Stefan van Dijk

6.   Aron van der Eng

7.   Mark Houtman

8.   Bert Jasperse

9.   Jorgen Post

10. Jari van der Toorn

11. Dave Vecht

12. Perry Vermeij

13. Martijn de Wit

Voor vragen of meer informatie kan je contact opnemen met de waterpolo-commissie.