• Z&PC De Gouwe Da3 WATERPOLO

  • Z&PC De Gouwe Da3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    13 apr. 18:55Z&PC De Gouwe Da3 - ZVL-1886 Da7De Sniep
    20 apr. 19:00Z&PC De Gouwe Da3 - Wave Da1De Sniep
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    6 apr.ZPS Da1 - Z&PC De Gouwe Da33 - 13
  • Poulestanden Z&PC De Gouwe Da3 ( 2e klasse B )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Z&PC De Gouwe Da32020002924824460
    2Zwemvereniging Westland Da12015231591085147
    3Rotterdam/Ragnar Da42015141661125446
    4De Vliet (SG) Da12013251311082341
    5ZPS Da12010461201081234
    6Wave Da11911081451054030
    7De Kempvis Da2207211113158-4523
    8ZPC Numansdorp Da1197111113132-1922
    9NieMo Barracuda Da1205015122166-4415
    10Katwijk Da220401685179-9412
    11ZVL-1886 Da720401678183-10512
    12SVH Da220201884201-1176
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Beekman, NinaTeamspeler
    Geefshuijsen-Geleijnse, MelanieTeamspeler
    Graaf, Joyce deTeamspeler
    Kraan, CeliaTeamspelerSpeler
    Leeuw, Maaike deTeamspeler
    L’Herminez, MariskaTeamspeler
    Owel, MarleenTeamspelerDoelverdediger
    Roskam, AngeliqueTeamspeler
    Schoonderwoerd, NathalieTeamspeler
    Schot-Spoor, EsmeTeamspeler
    Tilburg, Britt vanTeamspeler
    Velden, Chantal van derTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Z&PC De Gouwe Da3

    VS

    ZVL-1886 Da7

    13 april 202418:55 uur
    De Sniep Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Z&PC De Gouwe Da3

    Dames

    14,60

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,40

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd