• Z&PC De Gouwe H1 WATERPOLO

  • Z&PC De Gouwe H1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Middendorp, JanTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 mei. 00:00De Warande H1 - Z&PC De Gouwe H1De Warande
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    21 mei.WZC (SG) H1 - Z&PC De Gouwe H17 - 12
    19 mei.Z&PC De Gouwe H1 - WZC (SG) H110 - 6
    14 mei.Z&PC De Gouwe H1 - De Kempvis H110 - 9
  • Poulestanden Z&PC De Gouwe H1 (HERB Heren (Bond))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Z&PC De Gouwe H121200134313321060
    2WZC (SG) H12117132581649452
    3De Kempvis H11915132431618246
    4De Warande H12015142651709546
    5SBC2000 H120839226247-2127
    6WZK Zwemmen H116808148170-2224
    7Wave H1207112176228-5222
    8De Reigers (SG) H1196112176187-1119
    9ZZ&PC De Devel H1225314174239-6518
    10OZV H1204115125220-9513
    11Zwemvereniging Westland H1194015134243-10912
    12BZC H1193016126232-1069

    Poulestanden Z&PC De Gouwe H1 (WBMH1 ManMeer Cup Heren)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BZ&PC H133005919409
    2Z&PC De Gouwe H132012732-56
    3Sassenheim H131022632-63
    4d'ELFT H130031847-290

    Poulestanden Z&PC De Gouwe H1 (WBMH1R2 ManMeer Cup Heren ronde 2)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Linge/PCG (SG) H1110016883
    2JAWS Amsterdam H11100171073
    3ZPC De Zeeuwse Kust H1110015963
    4HZC de Robben H1110012753
    5BZ&PC H1110012753
    6De Treffers H11100141313
    7VZC H100000000
    8ZV Haerlem H100000000
    9Katwijk H100000000
    10DZT'62 H100000000
    11OZ&PC H110011314-10
    12SWOL 1894 H11001712-50
    13Aqua-Novio'94 H11001712-50
    14Het Y H11001915-60
    15Z&PC De Gouwe H110011017-70
    16Watervlo H11001816-80
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Griffioen, ArtTeamspeler
    Griffioen, ErikTeamspeler
    Kooten, Erwin vanTeamspeler
    Kooten, Wessel vanTeamspeler
    Lammertse, YannickTeamspelerDoelverdediger
    Spoor, WesselTeamspeler
    Tilburg, Justin vanTeamspeler
    Tromp, RalfTeamspeler
    Tromp, SvenTeamspeler
    Walle, Graeme van derTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    De Warande H1

    VS

    Z&PC De Gouwe H1

    30 mei 202200:00 uur
    De Warande Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Z&PC De Gouwe H1

    Heren (Bond)

    16,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    6,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,86

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd