• Z&PC De Gouwe H2 WATERPOLO

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Verweij, SjoerdTechnische stafCoach

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    13 apr. 19:45Katwijk H3 - Z&PC De Gouwe H2Aquamar
    21 apr. 20:15ZPB H&L Productions H4 - Z&PC De Gouwe H2Inge de Bruijn Zwembad
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 apr.Z&PC De Gouwe H2 - ZPS H124 - 6
    6 apr.Z&PC De Gouwe H2 - WZK Zwemmen H116 - 8
  • Poulestanden Z&PC De Gouwe H2 ( 1e klasse A )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SCOMZeehondDuck (SG) H12017032381568251
    2Z&PC De Gouwe H22015322621659748
    3ZPB H&L Productions H42013162001772340
    4Sassenheim H22012171821414137
    5WZK Zwemmen H1201037184178633
    6De Kempvis H220848189180928
    7ZVVS H320839173198-2527
    8BZC H1208012185182324
    9AZC H4206014115160-4518
    10WZC (SG) H2205312140176-3618
    11Katwijk H3204214110197-8714
    12Poseidon'56 H1204016145213-6812
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Feij, Robin deTeamspeler
    Griffioen, ArtTeamspeler
    Kooten, Wessel vanTeamspeler
    Kooten, Yannick vanTeamspeler
    Matze, TomTeamspeler
    Mik, Remco deTeamspeler
    Schot, AlexanderTeamspeler
    Slot, MikeTeamspeler
    Tilburg, Justin vanTeamspeler
    Tol, Luc vanTeamspeler
    Tromp, RalfTeamspeler
    Verdel, JohanTeamspeler
    Walle, Graeme van derTeamspeler
    Wijk, Rick vanTeamspeler
    Windt, Marc van derTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Katwijk H3

    VS

    Z&PC De Gouwe H2

    13 april 202419:45 uur
    Aquamar Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Z&PC De Gouwe H2

    Heren

    13,10

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    8,25

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,40

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd