• Z&PC De Gouwe H5 WATERPOLO

  • Z&PC De Gouwe H5

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 dec. 20:35Z&PC De Gouwe H5 - SCOMZeehondDuck (SG) H3De Sniep
    10 dec. 17:15Poseidon'56 H2 - Z&PC De Gouwe H5De Fakkel
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    20 nov.Z&PC De Gouwe H5 - d'ELFT H58 - 3
  • Poulestanden Z&PC De Gouwe H5 ( 4e klasse C )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Kempvis H475026859915
    2ZVVS H574124339413
    3ZZ&PC De Devel H2741251312013
    4SCOMZeehondDuck (SG) H363124444010
    5De Lansingh H273134642410
    6Z&PC Rotterdam H86303454239
    7Poseidon'56 H252123640-47
    8Z&PC De Gouwe H562043240-86
    9d'ELFT H570163159-281
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Dam, Tim vanTeamspeler
    Dijk, Steve vanTeamspeler
    Heller, JorisTeamspeler
    Heller, MarijnTeamspeler
    Houtman, BartTeamspeler
    Krans, Sebastian van derTeamspeler
    Maza, BryanTeamspeler
    Vermeij, PerryTeamspeler
    Wit, Martijn deTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Z&PC De Gouwe H5

    VS

    SCOMZeehondDuck (SG) H3

    03 december 202220:35 uur
    De Sniep Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Z&PC De Gouwe H5

    Heren

    5,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    6,67

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd