• CLUBNIEUWS

    1 van pagina 40

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    9 mrt. 15:00ZPB H&L Productions CJ2 - Z&PC De Gouwe CJ1Inge de Bruijn Zwembad
    9 mrt. 15:35Z&PC Rotterdam H7 - Z&PC De Gouwe H4Sportfondsenbad Rdam-Noord
    9 mrt. 16:45Z&PC De Gouwe EG*2 - Aquadraat (SG) EG1De Sniep
    9 mrt. 17:25Z&PC De Gouwe EG1 - SVH EG1De Sniep
    9 mrt. 17:30ZPB H&L Productions AJ2 - Z&PC De Gouwe BJ1Inge de Bruijn Zwembad
    9 mrt. 18:05Z&PC De Gouwe DG1 - AZL/WZK DM*1De Sniep
    9 mrt. 18:45WSG ESTA (SG) Da1 - Z&PC De Gouwe Da1Aquarena
    9 mrt. 18:50Z&PC De Gouwe H6 - Vivax H2De Sniep
    9 mrt. 19:35Z&PC De Gouwe BM1 - AZC/de Plas BM1De Sniep
    9 mrt. 19:40DAW Da1 - Z&PC De Gouwe Da2Sportcomplex Hoornsevaart
    9 mrt. 20:20Z&PC De Gouwe Da3 - De Kempvis Da2De Sniep
    9 mrt. 20:25WZC (SG) H1 - Z&PC De Gouwe H1De Veur
    9 mrt. 20:30AZL H1 - Z&PC De Gouwe H5De Fluit
    9 mrt. 21:05BZC H1 - Z&PC De Gouwe H2De Hofstee
    16 mrt. 15:10d'ELFT EG1 - Z&PC De Gouwe EG*2Kerkpolder
    16 mrt. 16:25WZC (SG) EG1 - Z&PC De Gouwe EG1De Veur
    16 mrt. 16:45Z&PC De Gouwe H4 - AZL H2De Sniep
    16 mrt. 17:55Alkemade DG1* - Z&PC De Gouwe DG1De Tweesprong
    16 mrt. 18:15Z&PC De Gouwe BJ1 - Z&PC Rotterdam BJ1*De Sniep
    16 mrt. 18:15Zwemvereniging Westland Da1 - Z&PC De Gouwe Da3Zwembad Maesemunde
    16 mrt. 18:40Alkemade BM1 - Z&PC De Gouwe BM1De Tweesprong
    16 mrt. 19:00Z&PC De Gouwe H2 - ZVVS H3De Sniep
    16 mrt. 19:40De Vliet (SG) H4 - Z&PC De Gouwe H6Sportcentrum Forum Kwadraat
    16 mrt. 20:00Z&PC De Gouwe H1 - Mokum (SG) H1De Sniep
    16 mrt. 21:05Z&PC De Gouwe Da2 - KZC Da1De Sniep
    17 mrt. 17:30Z&PC De Gouwe H3 - De Reigers (SG) H3De Sniep
    17 mrt. 18:30Z&PC De Gouwe Da1 - Mokum (SG) Da1De Sniep
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagInfo
    3 mrt.Z&PC De Gouwe H5 - De Plas H38 - 8
    3 mrt.ZPB H&L Productions BJ3 - Z&PC De Gouwe BJ19 - 6
    3 mrt.Z&PC De Gouwe CJ1 - MNC Dordrecht CJ26 - 14
    3 mrt.Z&PC De Gouwe DG1 - De Plas DG*25 - 0
    2 mrt.Z&PC De Gouwe H1 - VZV H117 - 14
    2 mrt.Z&PC De Gouwe Da1 - VZV Da111 - 6
    2 mrt.WZK Zwemmen BM*1 - Z&PC De Gouwe BM15 - 14
    2 mrt.De Vliet (SG) H3 - Z&PC De Gouwe H43 - 19
    2 mrt.Z&PC De Gouwe H2 - WZC (SG) H210 - 10
    2 mrt.ZPC Numansdorp Da1 - Z&PC De Gouwe Da32 - 17
    2 mrt.Z&PC De Gouwe EG1 - ZPB H&L Productions EG23 - 3
    2 mrt.Z&PC De Gouwe EG*2 - De Plas EG23 - 9