Home
Vereniging
Vereniging
Algemeen
Bestuur
Ledenadministratie
Vertrouwenspersoon
Statuten en HR
Documenten
Trainingstijden
COVID-19
Contributie
Commissies
Nieuwsbrief
Eregalerij
Gillian van den Berg Troffee
Vrienden van De Gouwe
Swimkick
Zwemmen
Zwemmen
Zwemmers
Masters
Recreanten
Waterpolo
Waterpolo
Mannen
H1
H2
H3
H4
H5
H6
Vrouwen
Da1
Da2
Da3
Da4
Junioren
BJ*1
BM1
CJ1
CM1
Pupillen
DG*1
EG*1
EG*2
Spelregels
Minipolo
Bedrijfswaterpolo
Bedrijfswaterpolo
2023
2024
Sponsors
Contact
Webshop
Webshop
Clubkleding
Home
Vereniging
+
Vereniging
Algemeen
+
Algemeen
Bestuur
Ledenadministratie
Vertrouwenspersoon
Statuten en HR
Documenten
Trainingstijden
COVID-19
Contributie
Commissies
Nieuwsbrief
Eregalerij
Gillian van den Berg Troffee
Vrienden van De Gouwe
Swimkick
Zwemmen
+
Zwemmen
Zwemmers
Masters
Recreanten
Waterpolo
+
Waterpolo
Mannen
+
H1
H2
H3
H4
H5
H6
Vrouwen
+
Da1
Da2
Da3
Da4
Junioren
+
BJ*1
BM1
CJ1
CM1
Pupillen
+
DG*1
EG*1
EG*2
Spelregels
Minipolo
Bedrijfswaterpolo
+
Bedrijfswaterpolo
2023
2024
Sponsors
Contact
Webshop
+
Webshop
Clubkleding
Lid worden
CLUBNIEUWS
Club nieuws
ELINE 400m WISSELSLAG
16
mrt
2024
Beheerder
Club nieuws
VC SASSENHEIM
16
mrt
2024
Beheerder
Club nieuws
WADDINXVEENSE SPORTVERKIEZING
16
mrt
2024
Beheerder
1 van pagina 42
Programma
Datum
Wedstrijd
Accommodatie
Details
28 mrt. 19:30
Z&PC De Gouwe Da1 - Aquarijn Da1
De Sniep
6 apr. 14:55
ZVL-1886 DG4 - Z&PC De Gouwe DG1
De Zijl
6 apr. 17:15
Z&PC De Gouwe H4 - BZC H3
De Sniep
6 apr. 17:30
Vivax EG1 - Z&PC De Gouwe EG*2
Poelmeer
6 apr. 18:00
Z&PC De Gouwe BJ1 - BZC BJ1*
De Sniep
6 apr. 18:00
Wiekslag H3 - Z&PC De Gouwe H3
Sportcentrum Blokweer
6 apr. 18:00
WZC (SG) H7 - Z&PC De Gouwe H6
De Veur
6 apr. 18:45
Z&PC De Gouwe H2 - WZK Zwemmen H1
De Sniep
6 apr. 18:45
ZPS Da1 - Z&PC De Gouwe Da3
De Hofstee
6 apr. 19:25
ZVL-1886 BM2 - Z&PC De Gouwe BM1
De Zijl
6 apr. 19:45
Z&PC De Gouwe H1 - De Reigers (SG) H1
De Sniep
6 apr. 20:50
Z&PC De Gouwe Da1 - ZVVS Da1
De Sniep
7 apr. 13:30
ZPB H&L Productions EG1 - Z&PC De Gouwe EG1
Inge de Bruijn Zwembad
7 apr. 16:15
Z&PC De Gouwe CJ1 - WZC (SG) CJ1
De Sniep
7 apr. 17:00
Z&PC De Gouwe H5 - NZ&PC H1
De Sniep
Uitslagen
Datum
Wedstrijd
Uitslag
Info
24 mrt.
WP Residentie/DES CJ 1 - Z&PC De Gouwe CJ1
6 - 12
23 mrt.
ZPB H&L Productions H5 - Z&PC De Gouwe H3
5 - 6
23 mrt.
SWOL 1894 Da1 - Z&PC De Gouwe Da1
13 - 8
23 mrt.
Poseidon'56 H1 - Z&PC De Gouwe H2
7 - 13
23 mrt.
Z&PC De Gouwe Da3 - Rotterdam/Ragnar Da4
9 - 1
23 mrt.
Z&PC De Gouwe BM1 - Sassenheim/Vivax BM*1
3 - 7
23 mrt.
Sassenheim H4 - Z&PC De Gouwe H5
10 - 3
23 mrt.
d'ELFT BJ1 - Z&PC De Gouwe BJ1
11 - 9
23 mrt.
Z&PC De Gouwe DG1 - Aquadraat (SG) DG2
5 - 1
23 mrt.
BZ&PC Da1 - Z&PC De Gouwe Da2
10 - 6
23 mrt.
VZV Njord H1 - Z&PC De Gouwe H1
11 - 9
23 mrt.
Z&PC De Gouwe EG1 - MNC Dordrecht EG1
0 - 11
23 mrt.
Z&PC De Gouwe EG*2 - Zwemvereniging Westland EG1
3 - 4
23 mrt.
d'ELFT H4 - Z&PC De Gouwe H4
1 - 5